KSM modli się i bawi PDF Drukuj
piątek, 18 listopada 2016 15:27

5 listopada w naszej parafii gościliśmy młodzież Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży w Krzesku. Młodzież przybyła do nas wraz ze swym asystentem, ks. Pawłem Wojdatem, a gospodarzami spotkania był KSM naszej parafii, nad którą czuwa ks. Michał.

 

Spotkanie ropoczęło się w świątyni od Eucharystii, w czasie której oprawę liturgiczną sprawowała młodzież z Krzeska, a ks. Paweł odprawił Mszę św. w intencji młodzieży. Po Eucharystii wszyscy spotkali się w sali parafialnej na medytacji słowa Bożego. Po uczcie duchowej było coś dla ciała.

Na stole pojawiło się ciasto przygotowane ponoć przez młodzież i zapiekanki, które oferował proboszcz. Gdy kalorii było za dużo rozpoczęła się zabawa od wspólnego poloneza. Wszyscy świetnie się bawili i młodzi umówili się na następne spotkanie, tym razem w Krzesku w świątecznym nastroju.