Zespół Wokalny z Sobiekurska

 

Przy kaplicy w Sobiekursku działa zespół wokalny, w skład którego wchodzą: Krystyna Rosłonek (śpiew i gitara), Anna Lewandowska, Agnieszka Wirtek, Wioletta Kloch, Ania Kloch, Julia Masna, Zosia Rosłonek, Maja Seroczyńska, Ania Piros, Anna Bąk, Jolanta Żek, Olga Kabala, Krzysztof Wysmułek, Dariusz Burkowski, Tomasz Rosłonek. Zespół prowadzi oprawę muzyczną niedzielnej Mszy Świętej odprawianej w kaplicy o godz.15.30. Zespół przygotowuje również comiesięczne adoracje Najświętszego Sakramentu (pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Św. o 17.oo). Zespół jest otwarty na nowych członków, chętnie przyjmie również w swoje szeregi instrumentalistów (skrzypce, flet itp).

Ciekawostka: nieformalna nazwa zespołu to "Dzikie Anioły" :-)

 

Repertuar na niedzielę 24 maja 2020 roku, Msza w Kaplicy godz. 15.30 (próba 14.40).

W.: Chrystus Pan w niebo wstępuje (na melodię Antyfony)

O: Idźcie na cały świat

K: Pan Wieczernik przygotował

U: Chwalę Ciebie Panie

Z: Maryja Śliczna Pani

 

Psalm zaśpiewa Krystyna R.