Zespół Wokalny z Sobiekurska

 

Przy kaplicy w Sobiekursku działa zespół wokalny, w skład którego wchodzą: Krystyna Rosłonek (śpiew i gitara), Anna Lewandowska, Agnieszka Wirtek, Wioletta Kloch, Ania Kloch, Julia Masna, Zosia Rosłonek, Maja Seroczyńska, Ania Piros, Anna Bąk, Jolanta Żek, Olga Kabala, Krzysztof Wysmułek, Tomasz Rosłonek. Zespół prowadzi oprawę muzyczną niedzielnej Mszy Świętej odprawianej w kaplicy o godz.15.30. Zespół przygotowuje również comiesięczne adoracje Najświętszego Sakramentu (pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Św. o 17.oo). Zespół jest otwarty na nowych członków, chętnie przyjmie również w swoje szeregi instrumentalistów (skrzypce, flet itp).

Ciekawostka: nieformalna nazwa zespołu to "Dzikie Anioły" :-)

 

Repertuar na niedzielę 31 maja 2020 roku, Msza w Kaplicy godz. 15.30 (próba 14.40).

W.: O Stworzycielu Duchu Przyjdź

O: Jak ożywczy deszcz

K: Przyjdźcie do stołu Miłosierdzia

U: Niechaj zstąpi Duch Twój

Z: Jest na świecie miłość

 

Psalm zaśpiewa Ola Kabala, "Przybądź Duchu Święty" zaśpiewa Krystyna R.