Zespół Wokalny z Sobiekurska

 

Przy kaplicy w Sobiekursku działa zespół wokalny, w skład którego wchodzą: Krystyna Rosłonek (śpiew i gitara), Anna Lewandowska, Agnieszka Wirtek, Wioletta Kloch, Ania Kloch, Julia Masna, Zosia Rosłonek, Maja Seroczyńska, Ania Piros, Anna Bąk, Jolanta Żek, Olga Kabala, Krzysztof Wysmułek, Dariusz Burkowski, Tomasz Rosłonek. Zespół prowadzi oprawę muzyczną niedzielnej Mszy Świętej odprawianej w kaplicy o godz.15.30. Zespół przygotowuje również comiesięczne adoracje Najświętszego Sakramentu (pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Św. o 17.oo). Zespół jest otwarty na nowych członków, chętnie przyjmie również w swoje szeregi instrumentalistów (skrzypce, flet itp).

Ciekawostka: nieformalna nazwa zespołu to "Dzikie Anioły" :-)

 

Począwszy od niedzieli 15 marca 2020 roku do odwołania Zespół zawiesza działalność.