Zespół Wokalny PDF Drukuj
środa, 12 czerwca 2013 22:24

 

Przy kaplicy w Sobiekursku działa zespół wokalny, w skład którego wchodzą: Magdalena Przybysz, Anna Lewandowska, Krystyna Rosłonek, Marta Winiarek, Iwona Lesiak, Tomasz Rosłonek, Agnieszka Wirtek, Grzegorz Wirtek oraz Anna Bąk. Zespół prowadzi oprawę muzyczną niedzielnej mszy świętej odprawianej w kaplicy o godz.15.30, z wykorzystaniem gitary i innych instrumentów. Zespół występuje również na cyklicznych koncertach organizowanych w Kościele Parafialnym w Warszawicach (czerwiec, styczeń), przygotowuje adoracje wielkopostne lub inne adoracje okolicznościowe.

Zespół nie wypracował jak dotąd oficjalnej nazwy - wieść parafialna niesie, że mniej oficjalną nazwą zespołu jest „Dzikie Anioły”.

Zespół jest otwarty na nowych członków, chętnie przyjmie również w swoje szeregi instrumentalistów.

 

 

Autor: TomoRossi