Zespół Wokalny z Sobiekurska

 

Przy kaplicy w Sobiekursku działa zespół wokalny, w skład którego wchodzą: Krystyna Rosłonek (śpiew i gitara), Anna Lewandowska, Agnieszka Wirtek, Wioletta Kloch, Ania Kloch, Julia Masna, Zosia Rosłonek, Anna Bąk, Jolanta Żek, Olga Kabala, Krzysztof Wysmułek, Dariusz Burkowski, Tomasz Rosłonek. Zespół prowadzi oprawę muzyczną niedzielnej Mszy Świętej odprawianej w kaplicy o godz.15.30. Zespół przygotowuje również comiesięczne adoracje Najświętszego Sakramentu (pierwsza niedziela miesiąca po Mszy Św. o 17.oo). Zespół jest otwarty na nowych członków, chętnie przyjmie również w swoje szeregi instrumentalistów (skrzypce, flet itp).

 

 

Repertuar Zespołu na najbliższą Mszę (8 grudnia, Kaplica 15.30, próba 14.40)

W. Archanioł Boży Gabryjel

O. Pan blisko jest oczekuj go

K. Panie pragnienie ludzkich sers

U. Hejnał wszyscy zaśpiewajmy

Z. Gotujmy drogę Panu

Psalm Julka M, Alleluja Wiola