XIV Niedziela Zwykła – 06.07.2014r. PDF Drukuj
poniedziałek, 07 lipca 2014 17:25

1. Zapowiedzi:
•     Radosław Jankowski kaw. z Sobienek par. Osieck i Iwona Aleksandra Chodas panna z Piotrowic par. tutejszej – zapowiedź pierwsza

2. Dzisiaj w naszej parafii gościmy przedstawiciela Wyższego Seminarium Duchownego z Siedlec, diakona Roberta. Dziękujemy serdecznie za wygłoszone do nas Słowo Boże. Pamiętajmy o potrzebie modlitwy o nowe powołania do służby Bożej w Kościele.

3. W przyszłą niedzielę 13 lipca kolejne nabożeństwo fatimskie po Mszy św. o godz. 11.30. Wszystkich parafian serdecznie zapraszamy na to nabożeństwo.

4. Jest jeszcze kilka wolnych miejsc na letni 5-dniowy wyjazd w góry dla dzieci z naszej parafii do Zakopanego w dniach 13-18 lipca. Więcej informacji można znaleźć na tablicy ogłoszeń lub w zakrystii można wziąć kartkę informacyjną.

5. Jest organizowana pielgrzymka autokarowa do Częstochowy 13 lipca (niedziela) na ogólnopolskie spotkanie sympatyków i przyjaciół Radia Maryja. Koszt wyjazdu 55zł. Autokar wyjedzie z Kołbieli o 4.30 i zabierze chętnych z naszej parafii. Zapisy u p. Krystyny Rosłonek. Więcej szczegółów na tablicy ogłoszeń.

6. W piątek 11 lipca na godz. 10.00 zapraszamy na spotkanie na boisku szkolnym w Sobiekursku wszystkich ministrantów naszej parafii. Prosimy wziąć stroje sportowe.

7. Dyrektor Publicznej Szkoły Podstawowej w Warszawicach oraz uczestnicy projektu „Ożywić przeszłość” serdecznie zapraszają na premierę filmów dokumentalnych pt. „A ja kocham swoją ziemię”. Uroczystość odbędzie się w niedzielę 13 lipca 2014r. o godz. 17.00 w sali gimnastycznej w szkole w Warszawicach.

8. Informujemy parafian, iż w ubiegłym tygodniu rozpoczęły się pracy przy układaniu kostki brukowej w alejkach na starym cmentarzu. Zostanie ułożone około 200 metrów alejki.