V Niedziela Wielkanocna – 18.05.2014r. PDF Drukuj
poniedziałek, 19 maja 2014 18:32

1. Zapowiedzi:
•    Łukasz Kondej kawaler z Domaszewa par. Samogoszcz i Katarzyna Salamon panna z Sobień Bisk. par. tutejszej – zapowiedź druga
•    Kamil Sosnowski kawaler z Wysoczyna par. Sobienie Jeziory i Monika Krydowska panna z Dziecinowa par. tutejszej – zapowiedź druga
•    Sebastian Całka z Całowania par. tutejszej i Agata Całka z d. Pielak z Kosumiec par. Ostrówek związani cywilnie – zapowiedź druga

2. Dzisiaj odbędzie się poświęcenie pól. Prosimy o pojazdy po księży.
Jeden ksiądz:
•    godz. 13.30 – Piotrowice
•    godz. 14.30 – Dziecinów
•    godz. 15.30 – Radwanków
Drugi ksiądz:
•    godz. 14.30 – Sobiekursk

3. W niedzielę 25 maja odbędzie się poświęcenie pól. Prosimy o pojazdy po księży.
Jeden ksiądz:
•    godz. 13.30 – Warszówka
•    godz. 14.30 – Całowanie
•    godz. 15.30 – Łukówiec
Drugi ksiądz:
•    godz. 14.30 – Sobienie Bisk. i Warszawice

4. 7 czerwca odbędzie się II Pielgrzymka Kółek Różańcowych na Jasną Górę. Również z naszej parafii będzie zamówiony autokar. Chętnych prosimy zgłaszać się do p. Teresy Bąbik lub do zakrystii. Szacowany koszt to ok. 40 zł.

5. W czwartek na godz. 19.00 zapraszamy na spotkanie do Warszawic wszystkich ministrantów z parafii.

6. W sobotę, 24 maja 2014 r. o godz. 11.00 odbędzie się Ingres do Katedry Siedleckiej ks. bpa Kazimierza Gurdy, którego Ojciec Święty Franciszek mianował naszym biskupem diecezjalnym. Będzie to ważny dzień dla naszego Kościoła lokalnego. Chcemy dziękować Panu Bogu za dar nowego Pasterza. Chcemy też z wielką radością go przyjąć jako Przewodnika Siedleckiego Kościoła. Serdecznie zapraszamy wszystkich, którzy będą mieli taką możliwość, aby pojechać na Ingres do Siedlec i otoczyć modlitwą Biskupa, który po raz pierwszy uroczyście przekroczy próg swojej Katedry i obejmie pasterską służbę wśród nas. Polecajmy Panu Bogu w naszych modlitwach Biskupa Kazimierza, wypraszając hojne błogosławieństwo na czekające go zadania w naszej Diecezji.

7. W przyszły poniedziałek 26 maja w naszej parafii będą zbierane elektrośmieci. Organizatorem tej zbiórki w ramach pomocy dla misjonarzy jest stowarzyszenie Pomoc Kościołowi w Potrzebie. Więcej szczegółów podamy w przyszłą niedzielę oraz będzie można znaleźć na tablicy ogłoszeń.

8. Przypominamy, iż wszystkie intencje oraz ogłoszenia parafialne zamieszczane są na stronie internetowej naszej parafii. Można znaleźć tam także relacje i zdjęcia z ważnych wydarzeń w życiu naszej parafii: m.in. Triduum Paschalnego i Pierwszej Komunii Św.