IV Niedziela Wielkanocna - 11.05.2014r. PDF Drukuj
piątek, 16 maja 2014 20:45

1. Zapowiedzi:

•    Łukasz Kondej kawaler z Domaszewa par. Samogoszcz i Katarzyna Salamon panna z Sobień Bisk. par. tutejszej – zapowiedź pierwsza

•    Kamil Sosnowski kawaler z Wysoczyna par. Sobienie Jeziory i Monika Krydowska panna z Dziecinowa par. tutejszej – zapowiedź pierwsza

•    Sebastian Całka z Całowania par. tutejszej i Agata Całka z d. Pielak z Kosumiec par. Ostrówek związani cywilnie – zapowiedź pierwsza

•    Paweł Gajownik kawaler z Sobiekurska par. tutejszej i Ewelina Kociszewska panna z Sobień Jezior par. tamtejszej – zapowiedź druga

2. Dzisiaj rozpoczyna się 51. Tydzień Modlitw o Powołania pod hasłem „Powołania – świadectwo prawdy”. Zachęcamy do modlitwy w intencji powołań do służby Bożej w Kościele.

3. W przyszłą niedzielę o godz. 11.30 odbędzie się chrzest dzieci. Spisanie aktu chrztu w sobotę po Mszy św. o godz. 18.30.

4. W niedzielę 18 maja odbędzie się poświęcenie pól. Prosimy o pojazdy po księży.
Jeden ksiądz:
•    godz. 13.30 – Piotrowice
•    godz. 14.30 – Dziecinów
•    godz. 15.30 – Radwanków
Drugi ksiądz:
•    godz. 14.30 – Sobiekursk

5. We wtorek 13 maja po Mszy św. o godz. 18.00 odbędzie się Nabożeństwo Fatimskie z okazji kolejnej rocznicy objawień Matki Bożej dzieciom w Fatimie. To nabożeństwo będzie naszym parafialnym dziękczynieniem za kanonizację Jana Pawła II. Serdecznie zapraszamy.

6. W zakrystii jest do odebrania „Promyczek dobra” numer z maja w cenie 4zł.

7. W ubiegłym tygodniu z naszej parafii odszedł do wieczności: śp. Stanisław Krawczyk z Warszawic śp. Mirosław Szczepański z Międzylesia Wieczny odpoczynek racz im dać Panie….