II Niedziela Zwykła – 19 stycznia 2014r. PDF Drukuj
niedziela, 19 stycznia 2014 12:41

1. Dzisiaj po Mszy Św. o godz. 12.00 odbędzie się w kościele spotkanie dla dzieci i rodziców kl. II przygotowujących się do I Komunii Świętej.

2. Również dzisiaj po Mszy Św. o godz. 17.00 w kościele odbędzie się wspólne kolędowanie w wykonaniu dzieci, młodzieży, chóru i dorosłych. Serdecznie zapraszamy wszystkich do wspólnego kolędowania.

3. Gratulujemy pani dyrektor oraz uczniom ze szkoły w Warszawicach zajęcia I miejsca w ogólnopolskim przeglądzie jasełek, który odbył się we wtorek we Wręczycy Wielkiej.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone na ogrzewanie kościoła.

5. W sobotę 25 stycznia kończy się Tydzień Modlitw o Jedność Chrześcijan.

6. Rodziny, które chciały przyjąć księży z wizytą duszpasterską, ale nie mogły z racji pracy lub innych wydarzeń losowych prosimy o zgłoszenie w zakrystii chęci przyjęcia księdza.

7. W sobotę 25 stycznia na godz. 11.00 zapraszamy wszystkich ministrantów naszej parafii na spotkanie. Rodziców zaś prosimy o pomoc w dostarczeniu synów.

8. W następną niedzielę 26 stycznia po Mszy Św. o godz. 17.00 odbędzie się spotkanie z Radą Parafialną w sali przy plebanii. Serdecznie zapraszamy.

9. Wszystkich zainteresowanych informujemy, iż cykl spotkań katechetycznych dla osób przygotowujących się w tym roku do zawarcia sakramentu małżeństwa odbędzie się w naszej parafii w dniach od 3 do 7 lutego. Nauki przedmałżeńskie są obowiązkowe.

10. Informujemy, że podsumowanie tegorocznej wizyty duszpasterskiej ks. Proboszcz dokona w przyszłą niedzielę.

11. W zakrystii można nabyć miesięcznik „Nasza Arka” poświęcony Męczennikom Podlaskim w cenie 3zł

12. Przypominamy, że wszystkie intencje i ogłoszenia zamieszczane są na stronie internetowej naszej parafii www.parafiawarszawice.pl. Z nowości na stronie: podsumowanie roku 2013 oraz tekst najnowszej adhortacji papieża Franciszka „Radość Ewangelii”. Można będzie tam znaleźć także relację z dzisiejszego kolędowania.

13. W każdą niedzielę o godz. 15.15 w kaplicy w Sobiekursku (przed Mszą Świętą o godz. 15.30) śpiewana jest Koronka do Miłosierdzia Bożego. Zapraszamy do udziału w tej modlitwie przygotowującej do udziału we Mszy Św.

14. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby kościoła: bezimienna z Całowania – 500zł, bezimienna z Łukówca – 200zł, bezimienna na ławki w kaplicy – 100zł

15. W ubiegłym tygodniu odszedł do wieczności: śp. Tadeusz Lemieszka z Piotrowic. Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie….