Konkurs palm i droga krzyżowa PDF Drukuj
piątek, 29 marca 2024 16:45

24 marca przeżywaliśmy Niedzielę Palmową. Po Mszy św. o 11.30 odbył się coroczny konkurs na najpiękniejszą i najwyższą palmę.

Wszystkie palmy były piękne, więc zwyciężyła najwyższa wykonana przez r. Szyszków i Michalaków. Gratulujemy nie tylko zwycięzcom, ale wszystkim, którzy trudzili się, by wykonać piękną palmę. Wszyscy , którzy wzięli udział w konkursie otrzymali symboliczne nagrody. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w konkursie.

W tym samym dniu po Mszy św. o 17.00 odbyła się droga krzyżowa przez Warszawice. Mimo niesprzyjającej aury wielu parafian zgromadziło się na tym nabożeństwie, by rozważać mękę Pana Jezusa. dziękujemy wszystkim, którzy prowadzili rozważania drogi krzyżowej, strażakom za zabezpieczenie porządku oraz wszystkim wiernym za udział w tym nabożeństwie.