Świateczne spotkanie PDF Drukuj
poniedziałek, 08 stycznia 2024 19:57

 

7 stycznia w sali "u Wiesława" w Całowaniu odbyło się coroczne świąteczne

spotkanie grup parafialnych.

 

 

Spotkanie rozpoczęło się o 15.00 wspólną modlitwą i odczytaniem fragmentu  Pisma św. o narodzeniu Jezusa. Po modlitwie ks. proboszcz Krzysztof Wałek powitał wszystkich zebranych, podziękował za zaangażowanie w życie parafii i złożył życzenia, po czym wszyscy przełamali się opłatkiem. Na spotkanie przybyło ok. 100 osób, a gościli nas przy stole p. Bożena i Wiesław Zawadzcy, którym dziękujemy za gościnę. Spotkanie odbywało się w radosnej atmosferze, a to dzięki p. Tomaszowi Rosłonkowi, naszemu DJ, oraz słynnemu zespołowi Piskorze. Radosną atmosferę tworzyli uczestnicy spotkania, którzy występowali na scenie wykonując kolędy. Serdecznie dziękujemy p. Tomaszowi i Zespołowi Piskorze za prowadzenie tego spotkania, śpiewanie i przygrywanie. Dziękujemy wszystkim uczestnikom i zapraszamy za rok.