Kolędowanie przy szopce PDF Drukuj
poniedziałek, 08 stycznia 2024 19:20

6 stycznia 2024 r. do naszej świątyni zawitali królowie, by oddać pokłon Jezusowi.

 

 

Przed eucharystią o 11.30 wierni zgromadzili się przed kościołem, a wszyscy, którzy przybyli w koronie otrzymali od ks. Pawła nagrodę. Potem ks. Paweł rozdał korony wszystkim dzieciom, które uroczyście weszły do kościoła, gdzie rozpoczęła się Msza św. sprawowana przez ks. Krzysztofa. Po Eucharystii odbyło się błogosławieństwo dzieci. Aby ich życie było słodkie poczęstowały się cukierkiem.

Następnie odbyło się kolędowanie przy szopce. Spotkanie prowadziła p. dyrektor szkoły w Warszawicach Anna Moczulska. Na scenie występowały także dzieci ze szkoły w Warszawicach, a przygrywał im p. Łukasz Bielak, nasz organista.

Na zakończenie wystąpił chór parafialny. Uczestnicy otrzymali drobne pamiątki. Dziękujemy i gratulujemy wszystkim wykonawcom. Dziękujemy p. dyrektor za prowadzenie kolędowania i wszystkim, którzy pozostali w kościele, by kolędować Jezusowi. Niech Boże Dziecię wszystkim błogosławi.