II niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 14 stycznia 2023 16:04

Druga niedziela zwykła (15.01.2023 r.)

1. Dzisiaj o 11.30 Msza św. w intencji wszystkich zmarłych z naszej parafii oraz pochowanych na naszym cmentarzu w 2022 r.

2. Dzisiaj o 17.00 Msza św. i spotkanie dla kandydatów do bierzmowania i ich rodziców.

3. Zakończyła się wizyta duszpasterska. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które nas przyjęły za zorganizowanie dojazdu, życzliwość, gościnność i posiłki. Bóg zapłać za ofiary złożone na potrzeby parafii.

4. W niedzielę 29 stycznia o 17.00 Msza św. i spotkanie dla dzieci klas trzecich i ich rodziców.

5. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz intencje artykuł o liturgii słowa.

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy: +Kazimierę Kabala z Dziecinowa. Prośmy w jej intencji i naszych bliskich zmarłych: wieczny odpoczynek racz im dać Panie.