XXX niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 22 października 2022 13:22

XXX niedziela zwykła (18.10.2022)

1. Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych, które odprawiane są w dni zwykłe o 17.30, a w niedziele po sumie. W kaplicy różaniec codziennie o 17.00, a w niedziele o 9.20.

2. Zabierzmy z sobą kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wypełnienie, podanie adresu i miejsca czytania wypominek (w kościele lub w kaplicy). Wypełnione kartki wypominkowe prosimy przy-nieść do zakrystii lub kancelarii.

3. Bóg zapłać za ofiarę na kościół 500 zł.

4. Bóg zapłać p. Bożenie i Wiesławowi Zawadzkim za ufundowanie krzyża procesyjnego.

5. Z inicjatywy Kół Różańcowych planowany jest zakup figury Michała Archanioła do kaplicy w Sobiekursku. Zachęcamy do wsparcia tej inicjatywy poprzez złożenie dobrowolnej ofiary do puszek.

6. 5 listopada w Gończycach odbędzie się Rejonowe Spotkanie Kół Żywego Różańca. Wyjazd z Łukówca o 7.30 przez wszystkie miejscowości. Zapisy u p. Krystyny, u zelatorów i w zakrystii.

7. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o psalmie responsoryjnym.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Reginę Floriańczyk z Warszówki i Pawła Zawadę z Sobiekurska. Prośmy w ich intencji oraz wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie