XXVI niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 24 września 2022 09:36

XXVI niedziela zwykła (25.09.2022)

1. Dzisiaj o 10.00 w kaplicy i 11.30 w kościele w czasie Eucharystii poświęcenia tornistrów dla dzieci klas pierwszych.

2. Dzisiaj o 11.30 Msza św. i spotkanie dla dzieci klas trzecich i ich rodziców.

3. Za tydzień po sumie i nabożeństwie różańcowym spotkanie z Kółkami różańcowymi.

4. W sobotę rozpoczynamy nabożeństwa różańcowe, które odprawiane będą w dni zwykłe o 17.30, a w niedziele po sumie. W kaplicy różaniec codziennie o 17.00, a w niedziele o 9.20. Gromadźmy się na tej modlitwie w świątyni i rodzinnych domach.

5. W tym tygodniu:

- pierwsza sobota miesiąca – o 17.30 różaniec i nabożeństwo wotywne

- pierwsza niedziela miesiąca – po Mszy św. o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu. Zapraszamy do osobistej adoracji w ciszy.

6. Bóg zapłać za ofiarę na kościół 200 zł.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Sławomir Augustyniak i Khrystyna Semko, cywilnie związani z parafii tutejszej. Zapowiedź II.

- Kamil Świńczak i Klaudia Szczepańska, cywilnie związani z tutejszej parafii. Zapowiedź II.

- Kamil Tomasz Banasiewicz, kawaler z tutejszej parafii i Aleksandra Weronika Molak, panna z parafii w Ostrówku. Zapowiedź II.

9. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o modlitwie zwanej kolektą.