XXV niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 17 września 2022 09:29

XXV niedziela zwykła (18.09.2022)

1. W przyszłą niedzielę o 10.00 w kaplicy i 11.30 w kościele w czasie Eucharystii poświęcenia tornistrów dla dzieci klas pierwszych.

2. Za tydzień o 11.30 przyjęcie kandydatów do grona ministrantów.

3. Za tydzień o 11.30 Msza św. i spotkanie dla dzieci klas trzecich i ich rodziców.

4. Zespół folklorystyczny Piskorze zaprasza dzisiaj o 14.00 na teren OSP Łukówiec na „Wesele u Piskorzy”.

5. 23.09 od godziny 8.00 w przychodni w Sobiekursku odbędą się badania USG Doppler, przepływów szyjnych i kończyn dolnych, tarczycy, nerek, płuc i stawów oraz echo serca. Koszt jednego badania 67 zł. Bliższe informacje w przychodni.

6. Bóg zapłać za ofiary na kościół z Warszówki 250 zł, z Całowania 300 zł i z Piotrowic 500 zł.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Sławomir Augustyniak i Khrystyna Semko, cywilnie związani z parafii tutejszej. Zapowiedź I.

- Kamil Świńczak i Klaudia Szczepańska, cywilnie związani z tutejszej parafii. Zapowiedź I.

- Kamil Tomasz Banasiewicz, kawaler z tutejszej parafii i Aleksandra Weronika Molak, panna z parafii w Ostrówku. Zapowiedź I.

8. W tym tygodniu przypadają kwartalne dni modlitw za dzieci, młodzież i wychowawców.

9. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o hymnie „Chwała na wysokości Bogu”.