XXIV niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 10 września 2022 09:43

XXIV niedziela zwykła (11.09.2022)

1. Bóg zapłać przedstawicielowi Wyższego Seminarium Duchownego za wygłoszone słowo Boże i modlitwę. Życzymy owocnego przygotowywania do posługi kapłańskiej i obfitości Bożych łask.

2. Dzisiaj o 14.00 zapraszamy na Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Proboszcza.

3. Dzisiaj o godzinie 17.00 Msza św. i spotkanie dla młodzieży klas VIII wraz z rodzicami oraz starszych, które chciałyby przyjąć sakrament bierzmowania.

4. W sobotę 17 września o godz. 10.00 zbiórka ministrantów. Zapraszamy wszystkich ministrantów i chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami.

5. 17 września wyruszy piesza pielgrzymka naszego dekanatu z Mariańskiego Porzecza do Góry Kalwarii. Wymarsz o 7.45. Zapisy w parafii w Mariańskim Porzeczu i Sobieniach Jeziorach. Wpisowe 30 zł

6. Bóg zapłać za ofiarę na kościół z Sobiekurska 400 zł i bezimienną 100 zł.

7. Zespół folklorystyczny Piskorze zaprasza 18 września o 14.00 na teren OSP Łukówiec na „Wesele u Piskorzy”. Program na stronie internetowej parafii i na plakatach.

8. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie dożynek parafialnych. Bóg zapłać sołtysom i radnym oraz parafianom, którzy przygotowali stoiska i stoły z poczęstunkami, wieńce, kosze oraz program artystyczny. Dziękujemy wszystkim, którzy pracowali przy porządkowaniu placu przed dożynkami i po uroczystości. Bóg zapłać za skoszenie trawy oraz za dmuchańce. Bóg zapłać p. organiście i chórowi. Dziękujemy p. Wiesławowi Zawadzkiemu za sponsorowanie zespołu VaBank oraz występującym na scenie i w konkursach oraz p. dyrektor Annie Moczulskiej za prowadzenie dożynek.

9. 23.09 od godziny 8.00 w przychodni w Sobiekursku odbędą się badania USG Doppler, przepływów szyjnych i kończyn dolnych, tarczycy, nerek, płuc i stawów oraz echo serca. Koszt jednego badania 55 zł. Bliższe informacje w przychodni.

10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Rafał Wrzosek, kawaler Parafii Puszcza Mariańska i Ewelina Kabala, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź II.

11. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o krzyżu.

12. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Otylię Helenę Stawikowską. Prośmy w jej intencji, zmarłych z naszych rodzin, parafian i kapłanów. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.