XXIII niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 03 września 2022 11:00

XXIII niedziela zwykła (04.09.2022)

1. Zapraszamy dzisiaj na dożynki parafialne. O godzinie 11.30 od bramy kościoła wyruszy procesji z wieńcami na plac przy scenie parafialnej, gdzie zostanie odprawiona Msza św.

2. Dziś po Mszy św. o 8.00 nabożeństwo Eucharystyczne z racji I niedzieli miesiąca.

3. W czwartek Święto Narodzenia NMP. W tym dniu w Woli Gułowskiej diecezjalne dożynki. Zapraszamy na Mszę św. o 18.00 i do kaplicy na 16.30. W czasie tych Mszy św. błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.

5. Za tydzień o 14.00 zapraszamy na Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Proboszcza.

6. W przyszłą niedzielę będziemy gościć w naszej parafii przedstawiciela Wyższego Seminarium Duchownego naszej diecezji. Ofiary zebrane na tace przeznaczone zostaną na seminarium.

7. 11 września o godzinie 17.00 Msza św. i spotkanie dla młodzieży klas VIII wraz z rodzicami oraz starszych, które chciałyby przyjąć sakrament bierzmowania.

8. Rodziny Szensztackie zapraszają na doroczny festyn w niedzielę 11 września o 11.00 przy Sanktuarium MB Trzykroć Przedziwnej w Otwocku – Świdrze. Siostry Szensztackie zapraszają 12 września o 19.00 na Mszę św. odpustową w Otwocku – Świdrze.

9. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o obowiązku katechizacji.

10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Karol Grabski, kawaler z Parafii MB Ostrobramskiej w Otwocku i Natalia Szymańska, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź II.

- Rafał Wrzosek, kawaler Parafii Puszcza Mariańska i Ewelina Kabala, panna z parafii tutejszej. Zapowiedź I.