XXII niedziela zwykła PDF Drukuj
piątek, 26 sierpnia 2022 15:07

XXII niedziela zwykła (28.08.2022)

1. W czwartek rozpoczęcie roku szkolnego. Zapraszamy dyrekcje, nauczycieli, pracowników szkół, uczniów i rodziców ze szkoły w Warszawicach na Mszę św. przed rozpoczęciem roku o godzinie 8.00 oraz ze szkoły w Sobiekursku do kaplicy o godzinie 8.00.

2. W tym tygodniu:

- I piątek miesiąca – o 17.00 adoracja Najświętszego sakramentu i spowiedź, o 18.00 nabożeństwo wotywne i Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach

- I sobota miesiąca – po Mszy św. o 18.00 nabożeństwo wotywne

- I niedziela miesiąca – po Mszy św. o 8.00 nabożeństwo Eucharystyczne

3. 4 września odbędą się dożynki parafialne. Prosimy o przygotowanie z każdej wioski wieńca lub kosza dożynkowego, stołu dożynkowego oraz przyśpiewki i dowolnego programu artystycznego. Zbierzemy się wszyscy o 11.30 przed kościołem i w procesji z wieńcami udamy się na scenę, gdzie zostanie odprawiona Msza św. W czasie dożynek występy kapeli Moko-Bęc, konkurs sołectw, przyśpiewki dożynkowe i programy artystyczne sołectw, karaoke (chętnych do śpiewania w karaoke prosimy o zgłoszenie się do p. organisty), zespół VaBank i wiele atrakcji. Serdecznie wszystkich zapraszamy.

4. We wtorek o 20.00 spotkanie Caritasu.

5. Turniej siatkówki plażowej o puchar Proboszcza zostanie rozegrany 11 września o godzinie 14.00. Prosimy o zgłaszanie 3-osobowych drużyn. Zgłoszenia u proboszcza pod nr tel. 606432545 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

6. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o Maryi Częstochowskiej.

7. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Karol Grabski, kawaler z Parafii MB Ostrobramskiej w Otwocku i Natalia Szymańska, panna z naszej parafii. Zapowiedź II.

Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Chrzciciela w Warszawicach,
Nr konta 70 1240 2728 1111 0010 8369 0519

Ks. Krzysztof - proboszcz – 606 432 545; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Ks. Marcin – wikariusz – 504 295 460; Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Pole tekstowe: Parafia Rzymskokatolicka św. Jana Chrzciciela w Warszawicach, Nr konta 70 1240 2728 1111 0010 8369 0519Ks. Krzysztof - proboszcz – 606 432 545;
 var prefix = 'mailto:';
 var suffix = '';
 var attribs = '';
 var path = 'hr' + 'ef' + '=';
 var addy98770 = 'walekkrzysio' + '@';
 addy98770 = addy98770 + 'wp' + '.' + 'plKs';
 document.write( '<a ' + path + '\'' + prefix + addy98770 + suffix + '\'' + attribs + '>' );
 document.write( addy98770 );
 document.write( '<\/a>' );
 document.write( '<span style=\'display: none;\'>' );
 document.write( '</' );
 document.write( 'span>' );
 </script>. Marcin – wikariusz – 504 295 460;
 var prefix = 'mailto:';
 var suffix = '';
 var attribs = '';
 var path = 'hr' + 'ef' + '=';
 var addy94478 = 'dudekmarcin' + '@';
 addy94478 = addy94478 + 'interia' + '.' + 'pl';
 document.write( '<a ' + path + '\'' + prefix + addy94478 + suffix + '\'' + attribs + '>' );
 document.write( addy94478 );
 document.write( '<\/a>' );
 document.write( '<span style=\'display: none;\'>' );
 document.write( '</' );
 document.write( 'span>' );
 //-->
 </script>8. W tym tygodniu pożegnaliśmy: Michalinę Cichecka z Warszówki i Alfredę Kłos. Prośmy w ich intencji, zmarłych z naszych rodzin, kapłanów i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.