Uroczystość Zesłania Ducha św. PDF Drukuj
sobota, 04 czerwca 2022 13:33

 

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe w dni zwykłe po Mszy św. o 18.00, w niedziele po Mszy św. o 11.30, a w kaplicy w piątki o 18.00 i w niedziele o 9.30.

2. Dzisiaj I niedziela miesiąca – po Mszy św. o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Zespół Wokalny z Sobiekurska. W czasie adoracji usłyszymy świadectwo Marka, który wyszedł z choroby alkoholowej.

3. Dzisiaj Uroczystość Zesłania Ducha św., kończąca okres wielkanocny. W Polsce czas komunii wielkanocnej przedłużony jest do Niedzieli Trójcy św. Za udział w publicznym śpiewie hymnu O Stworzycielu Duchu przyjdź możemy uzyskać odpust zupełny pod zwykłymi warunkami.

4. Jutro drugi dzień Zielonych Świąt: Święto Matki Kościoła.

5. Przy wyjściu z kościoła możemy złożyć ofiary do puszek na budujące się kościoły w diecezji.

6. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 spotkanie Rady Parafialnej i sołtysów.

7. W czwartek po Mszy św. o 18.00 spotkanie dla dzieci klas czwartych w związku z rocznicą pierwszej Komunii.

8. W sobotę po Mszy św. o 18.00 spotkanie ministrantów. Zapraszamy na to spotkanie także wszystkich chętnych, którzy chcą zostać ministrantami.

9. W sobotę o 9.00 Mszą św. w naszym kościele rozpocznie się IV Parafiada Dekanatu Osieckiego w Warszawicach. Po Mszy św. rozgrywki sportowe na boisku parafialnym. Zapraszamy do udziału i kibicowania.

10. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30 spotkanie dla rodziców dzieci klas drugich dotyczące przygotowania do pierwszej Komunii św.

11. Od przyszłej niedzieli do pierwszej niedzieli października nie będzie Mszy św. w kaplicy o 15.30.

12. Zbliża się Uroczystość Bożego Ciała. Prosimy o przygotowanie ołtarzy mieszkańców Warszawic, Sobień Biskupich, Dziecinowa i Radwankowa.

13. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o Sercu Pana Jezusa.