IV niedziela wielkanocna PDF Drukuj
sobota, 07 maja 2022 10:44

1. Dzisiaj o 11.30 Msza św. oraz katecheza dla rodziców i chrzestnych przygotowujące do sakramentu chrztu św.

2. Dzisiaj poświęcenie pól:

- jeden ksiądz: 13.30 -Warszówka, 14.30 – Całowanie, 15.30 – Łukówiec

- drugi ksiądz: 14.00 Sobienie Biskupie oraz po Mszy św. o 17.00 Warszawice.

Prosimy o pojazdy po księży.

3. Zapraszamy na nabożeństwa majowe w dni zwykłe po Mszy św. o 18.00, w niedziele po Mszy św. o 11.30. W kaplicy majówka codziennie o 18.00, w niedziele o 9.30.

4. W przyszłą niedzielę o 10.00 Uroczystość Pierwszej Komunii św. W czasie tej Mszy św. ławki będą zarezerwowane dla dzieci. Ze względu na komunię za tydzień inny porządek Mszy św. Msze św. o 8.00, 10.00, 12.00 w kaplicy i 17.00. Nie będzie Mszy św. o 15.30 w kaplicy. Spowiedź dla dzieci przed pierwszą komunią, ich rodziców, rodzeństwa i rodzin w sobotę o 10.00.

5. Zapraszamy na Msze św. z racji poświęcenia pół o godzinie 18.30 w poniedziałek -Warszówka, wtorek – Całowanie, środa – Sobienie Biskupie, czwartek- w kaplicy Łukówiec i Górki Całowańskie, piątek – Warszawice.

6. W dniu 4 czerwca organizowany jest wyjazd autokarowy na X Ogólnopolską Pielgrzymkę Żywego Różańca do Częstochowy. Wyjazd o 5.00 z Łukówca przez poszczególne miejscowości. Zapisy w zakrystii, u zelatorów i p. Krystyny tel. 602669299.

7. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o odpowiedzialności za powołania kapłańskie.

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Mateusz Talarek, kawaler z Parafii św. Jana Chrzciciela w Górznie i Magdalena Kalinowska, panna z naszej parafii. Zapowiedź II.

- Łukasz Floriańczyk, kawaler z naszej parafii i Magdalena Jeziorska, panna z Parafii Matki Boskiej Częstochowskiej w Garwolinie. Zapowiedź I.

9. W tym tygodniu pożegnaliśmy: +Janusza Milczarek z Dziecinowa i Tadeusza Osiadacza z Warszawic. Prośmy w jego intencji, zm. kapłanów, parafian zm. z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.