XXXIII niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 13 listopada 2021 12:06

XXXIII niedziela zwykła (14.11.2021 r.)

1. Dzisiaj po Mszy św. możemy złożyć ofiary do puszki w ramach solidarności z kościołem prześladowanym.

2. Dzisiaj o 11.30 Msza św. w intencji ks. Marcina z racji imienin. Solenizantowi życzymy Bożego błogosławieństwa oraz wszelkich darów Bożych i opieki Maryi, Matki kapłanów.

3. W piątek o 16.00 w kaplicy, a w sobotę o 16.30 w kościele nabożeństwo wypominkowe i Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.

4. W przyszłą niedzielę o 11.30 spotkanie dzieci klas trzecich i ich rodziców.

5. W przyszłą niedzielę Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata. Jest to patronalne święto KSM-u.

6. OSP Dziecinów zaprasza na Koncert Laureatów VI Konkursu Piosenki Patriotycznej i Żołnierskiej, który odbędzie się w niedzielę, 21 listopada o godz. 14.00 w sali widowiskowej OSP w Dziecinowie.

7. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie umieszczone są ogłoszenia, intencje i artykuł o błogosławionej Karolinie.

8. W trosce o nasze zdrowie pamiętajmy o stosowaniu się do obowiązujących zasad sanitarnych i zakrywaniu nosa i ust w przestrzeniach zamkniętych.

9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

-Mateusz Laskus, kawaler z naszej parafii i Milena Grochal, panna z Parafii św. Józefa w Trąbkach. Zapowiedź II.