XXXII niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 06 listopada 2021 15:44

XXXII niedziela zwykła (07.11.2021 r.)

1. Dzisiaj po Mszy o 17.00 adoracja Najświętszego Sakramentu prowadzona przez Zespół Wokalny z Sobiekurska. Serdecznie zapraszamy wszystkich na osobiste spotkanie z Chrystusem i zawierzajmy Mu nasze sprawy.

2. W czwartek Święto Odzyskania Niepodległości Msze św. o 10.00 w intencji Ojczyzny i 18.00. Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej przy naszych domach.

3. W czwartek wspomnienie św. Marcina, który jest patronem naszego ks. Wikariusza. Zapraszamy w przyszłą niedzielę na Mszę św. o 11.30 w intencji solenizanta.

4. W piątek o 16.00 w kaplicy, a w sobotę o 16.30 nabożeństwo wypominkowe i Msza św. za zmarłych polecanych w wypominkach.

5. W przyszłą niedzielę taca na Caritas z racji Światowego Dnia Ubogich oraz puszka w ramach solidarności z kościołem prześladowanym.

6. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie umieszczone są ogłoszenia, intencje i artykuł o miłości do Ojczyzny.

7. W trosce o nasze zdrowie pamiętajmy o stosowaniu się do obowiązujących zasad sanitarnych i zakrywaniu nosa i ust w przestrzeniach zamkniętych.

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

-Mateusz Laskus, kawaler z naszej parafii i Milena Grochal, panna z Parafii św. Józefa w Trąbkach. Zapowiedź I

9. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Eugeniusza Kociszewskiego z Całowania. Prośmy w jego intencji oraz wszystkich zmarłych z naszych rodzin, parafian i polecanych w wypominkach. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.