Puchar proboszcza przekazany PDF Drukuj
piątek, 17 września 2021 09:45

12 września 2021 r. odbył się zaplanowany wcześniej Turniej siatkówki Plażowej

o Puchar Proboszcza.

Turniej rozpoczął się o 14.00, a zgłosiło się 8 3-osobowych drużyn. W tym dniu słońce przeplatało się z deszczem. mimo niezbyt sprzyjających warunków atmosferycznych turniej udało się rozegrać. Na początku zostały rozlosowane pary. Niestety przegrana drużyna musiała odpaść z turnieju. Wśród czterech najlepszych znalazły się Jutro będę Ojcem, Legendarny Skład, MIKUB Sobienie Biskupie i Młode Wilki. Po zaciętych spotkaniach zwyciężyły Młode Wilki i do nich trafił największy puchar. Drugie miejsce zajęła drużyna MIKUB Sobienie Biskupie a trzecie Legendarny Skład. Dziękujemy wszystkim zawodnikom za sportową walkę, a kibicom za doping. Serdeczne podziękowania kierujemy do p. Marcina Miernickiego, który ufundował dla najlepszych trzech drużyn nagrody, a także dla wszystkich napoje i kiełbaskę, którą można było upiec na ognisku.