XIX niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 07 sierpnia 2021 19:18

XIX niedziela zwykła (08.08.2021 r.)

1. W przyszłą niedzielę Uroczystość Wniebowzięcia NMP. W czasie każdej eucharystii obrzęd błogosławieństwa ziół i kwiatów.

2. KSM naszej parafii zaprasza dzieci w wieku 5-11 lat na Wakacje z Bogiem na teren parafii w dniach 9-13 sierpnia od godz.10.00-15.00.

3. Bóg zapłać parafianom z Piotrowic i wszystkim rodzinom z innych miejscowości za życzliwe i gościnne jak zawsze przyjęcie pielgrzymów diecezji łomżyńskiej.

4. Bóg zapłać p. Monice Floriańczyk za ofiarowane pomidory dla potrzebujących oraz wolontariuszom naszego Caritasu za przekazanie ich podopiecznym.

5. 5 września planowane są dożynki parafialne. Prosimy o przygotowanie z każdej wioski wieńca lub kosza dożynkowego oraz stołu dożynkowego.

6. 28 sierpnia w Leśnej Podlaskiej odbędzie się diecezjalne spotkanie Kół Żywego Różańca. Planowany jest wyjazd autokarowy. Zapisy w zakrystii i u zelatorów. Zachęcamy wszystkich chętnych na to spotkanie. Wyjazd z Łukówca o 5.30.

7. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i artykuł o wpływie uzależnienia na podejmowane decyzje.