XVIII niedziela zwykła PDF Drukuj
piątek, 30 lipca 2021 14:52

XVIII niedziela zwykła (1.08.2021 r.)

1. Dziś po Mszy św. o 11.30 nabożeństwo Eucharystyczne z racji pierwszej niedzieli miesiąca.

2. W tym tygodniu:

- I piątek miesiąca – od 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź, o 18.00 nabożeństwo wotywne i Eucharystia

- I sobota miesiąca – Nabożeństwo wotywne po Mszy św. o 18.00

3. W piątek Święto Przemienienia Pańskiego.

4. Zachęcamy wszystkich do udziału w pielgrzymce na Jasną Górę, a tych którzy nie mogą fizycznie pielgrzymować zachęcamy do podjęcia pielgrzymki duchowej. Karty duchowego uczestnictwa zawierające informacje o pielgrzymowaniu duchowym wyłożone są na stoliku za ławkami.

5. Pielgrzymka Łomżyńska będzie przechodzić przez teren naszej parafii zatrzymując się 5 sierpnia na nocleg w Piotrowicach. Przybycie pielgrzymów jest planowane na godzinę 16.15. Po przyjściu będzie sprawowana Eucharystia o 18.00 na placu przy remizie strażackiej. Prosimy parafian z Piotrowic o życzliwe i gościnne przyjęcie pielgrzymów.

6. 29 sierpnia planowany jest Turniej Siatkówki Plażowej o Puchar Proboszcza. Zgłoszenia u proboszcza pod nr tel. 606432545 lub Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

7. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i artykuł o trzeźwości.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Wacława Fic z Radwankowa Szlacheckiego i Kazimierza Zawadkę z Łukówca. Prośmy w ich intencji oraz naszych bliskich zmarłych i parafian. wieczny odpoczynek racz im dać