XVI niedziela zwykła PDF Drukuj
wtorek, 13 lipca 2021 09:37

OGŁOSZENIA

XVI niedziela zwykła. (18.07.2021 r.)

1. W przyszłą niedzielę wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych i błogosławieństwo kierowców. Z tej racji będziemy mogli wesprzeć działalność misjonarzy składając ofiary do puszek.

2. Już wkrótce wyruszy na pątniczy szlak Piesza Pielgrzymka Podlaska na Jasną Górę. Zachęcamy wszystkich do pielgrzymowania, a tych którzy nie mogą fizycznie pielgrzymować zachęcamy do podjęcia pielgrzymki duchowej.

3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Rafał Chmielewski, kawaler z Parafii św. Floriana w Mogielnicy i Dominika Sobczak, panna z naszej parafii. Zapowiedź II.

4. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i artykuł: Chrześcijanin na drodze