XIV niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 03 lipca 2021 12:29

XIV niedziela zwykła. (04.07.2021 r.)

1. Witamy serdecznie w naszej wspólnocie parafialnej ks. Marcina Dudzińskiego, którego ks. biskup mianował z dniem 1 lipca 2021 r. wikariuszem naszej parafii. Ks. Marcin poprzednio pracował na misjach w Boliwii. Życzymy ks. Marcinowi, by czuł się w naszej parafii jak w domu, a Chrystus niech darzy go swoimi łaskami i błogosławieństwem, by jego posługa była owocna i wydała jak najlepszy plon.

2. Dziś po Mszy św. o 11.30 nabożeństwo Eucharystyczne i procesja wokół kościoła

3. Organizatorzy odwołują zapowiadany na dzień dzisiejszy piknik rodzinny.

4. 18 lipca organizowana jest pielgrzymka autokarowa do Niepokalanowa. W programie: Misterium Męki Pańskiej, panorama, zwiedzanie muzeum św. Maksymiliana i kaplicy adoracji, Żelazowa Wola. Zapisy pod nr telefonu 697191017 oraz 504540872. Wyjazd z Łukówca o 7.00 przez poszczególne miejscowości. Koszt uzależniony od liczby uczestników.

5. Bóg zapłać o. Damianowi Krawczykowi za ufundowanie Mszału dla naszej parafii.

6. Bóg zapłać p. organiście Łukaszowi Bielakowi za zorganizowanie cyklu koncertów muzyki klasycznej.

7. 10 lipca o 19.00 w Mariańskim Porzeczu odbędzie się spotkanie organizacyjne grupy pielgrzymkowej 7 c. Zachęcamy wszystkich do udziału w pielgrzymce.

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Zawada Damian i Maria związani cywilnie z naszej parafii. Zapowiedź II.

- Radosław Krzysztof Herubin, kawaler i Sylwia Walkiewicz, panna, oboje z naszej parafii. Zapowiedź II.

-Łukasz Tarach, kawaler z parafii św. Izydora w Ostrówku i Sylwia Skoczek, panna z naszej parafii. Zapowiedź I.

9. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i artykuł: Nie ma wakacji od Boga.

10. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Helenę Kasprzak z Sobień Jezior. Prośmy w jej intencji, zmarłych z naszych rodzin i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.