XII niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 19 czerwca 2021 18:46

XII niedziela zwykła. (20.06.2021 r.)

1. Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe, które odprawiane będą codziennie po Mszy św. o 18.00, a w niedziele po Mszy św. o 11.30 oraz w kaplicy o 9.30.

2. Dzisiaj zapraszamy do Sali OSP Dziecinów o 18.00 na recital fortepianowy Kuby Matuszczyka.

3. Dzisiaj możemy złożyć ofiary do puszek na KUL.

4. Dziś o 10.00 na naszym cmentarzu zostanie odprawiona Msza św. w intencji zmarłych spoczywających na naszym cmentarzu, zmarłych z naszych rodzin i parafian. Mszy św. będzie przewodniczył ks. Jakub Wyrozębski. Msze św. dzisiaj o 7.00 w kaplicy, 8.00 i 17.00 w kościele oraz o 10.00 na cmentarzu.

5. W czwartek Uroczystość Narodzenia św. Jana Chrzciciela. Zapraszamy za tydzień o 12.00 na odpust parafialny ku czci naszego patrona św. Jana Chrzciciela. W tym roku odpust będzie miał wyjątkowy charakter, bowiem w czasie Mszy św. odpustowej będziemy przeżywać prymicje naszego parafianina o. Damiana Krawczyka SJ, który będzie przewodniczył Mszy św. odpustowej.

6. Z dniem 30 czerwca b.r. ks. Biskup zwalnia z urzędu wikariusza naszej parafii ks. Michała Celeja i z dniem 1 lipca mianuje go wikariuszem Parafii Przemienienia Pańskiego w Garwolinie. Zapraszam za tydzień o 10.00 do kaplicy oraz o 12.00 do kościoła, aby podziękować ks. Michałowi za piękną i ofiarną służbę przez 5 lat w naszej parafii. Nowym wikariuszem został mianowany z dniem 1 lipca ks. Marcin Dudziński.

7. W niedzielę 4 lipca po Mszy Świętej o godz. 17.oo na boisku parafialnym odbędzie się piknik rodzinny. Wśród atrakcji będą: mecz Polska kontra Ukraina, pokaz pojazdów strażackich, szkolenia z pierwszej pomocy, radosna muzyka, grill i zabawy dla najmłodszych. Serdecznie zapraszamy wszystkich do udziału, a nasze wspaniałe parafianki prosimy upieczenie ciast. Organizatorami pikniku są: Zespół Caritas, KSM, OSP Łukówiec i OSP Dziecinów"

8. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

-Łukasz Hincza, kawaler i Patrycja Jurkowska, panna, oboje parafii tutejszej. Zapowiedź II.

9. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i artykuł o zmianach księży.