IV niedziela wielkiego postu PDF Drukuj
sobota, 13 marca 2021 21:52

IV niedziela Wielkiego Postu (14.03.2021 r.)

1. Zachęcamy do uczestnictwa w Drodze krzyżowej w piątek po Mszy św. o 18.00, a w kaplicy o 16.00 oraz Gorzkich żali w niedziele po Mszy św. o 11.30, w kaplicy o 9.30. Bóg zapłać za ofiary składane podczas drogi krzyżowej na kwiaty do Grobu Pańskiego.

2. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas uruchamia akcję „Wielkanocna Pomoc Parafii Warszawice”. Akcję można wesprzeć wpłacając dowolną kwotę na konto Parafialnego Zespołu Caritas lub składając ofiary do puszek przed kościołem u wolontariuszy albo do skarbonek w kościele i kaplicy. U wolontariuszy można nabyć baranki wielkanocne w cenie 5 zł oraz paschaliki w cenie 20 zł.

3. Zapraszamy dziś na Mszę św. o 11.30 dzieci klas trzecich. W czasie Eucharystii zostaną poświęcone i rozdane książeczki.

4. W piątek Uroczystość św. Józefa, Oblubieńca NMP.

5. Bóg zapłać za ofiary na kościół 150 zł i na kwiaty do grobu Pańskiego 250 zł.

6.(kaplica) Zachęcamy na kiermasz świąteczny przed kaplicą. Można tam nabyć ozdoby świąteczne wykonane przez uczniów szkoły w Sobiekursku. Dochód przeznaczony jest na zakup książek do biblioteki szkolnej.

7. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o św. Józefie. W zakrystii do nabycia nowy numer Promyczka dobra.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Andrzeja Krawczyka z Dziecinowa. Prośmy w jego intencji, zmarłych z naszych rodzin, polecanych w wypominkach i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.