III niedziela wielkiego postu PDF Drukuj
sobota, 06 marca 2021 21:34

III niedziela Wielkiego Postu (07.03.2021 r.)

1. Dzisiaj dzień wdzięczności Bogu za czas rekolekcji. Dziękujemy również wszystkim, którzy pomogli nam owocnie przeżywać ten czas. Bóg zapłać ks. dr Jarosławowi Rucinskiemu za przeprowadzenie rekolekcji, wszystkim spowiednikom za posługę w konfesjonale, Bóg zapłać za dary na stół rekolekcyjny oraz za przygotowanie posiłków dla kapłanów. Dziękuję wszystkim za modlitwę w intencji naszej parafii i posługujących.

2. Dzisiaj o 17.00 Msza św., a po niej katechezy przygotowujące do sakramentu małżeństwa.

3. Dzisiaj Parafialny Zespół Caritas uruchamia akcję „Wielkanocna Pomoc Parafii Warszawice”. Akcję można wesprzeć wpłacając dowolną kwotę na konto Parafialnego Zespołu Caritas lub składając ofiary do puszek przed kościołem u wolontariuszy albo do skarbonek w kościele i kaplicy.

4. Zapraszamy za tydzień na Mszę św. o 11.30 dzieci klas trzecich. W czasie Eucharystii zostaną poświęcone i rozdane książeczki.

5. W każdy piątek o godzinie 19.00 zapraszamy do salki przy plebanii wszystkich chętnych dzieci i młodzież powyżej 10 lat do wspólnej zabawy, modlitwy i rozważania Słowa Bożego.

6. Bóg zapłać za ofiary na kościół z racji kolędy w kwocie 550 zł

7. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o kobietach. W zakrystii do nabycia nowy numer Promyczka dobra.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Marianna Zawada z Piotrowic prośmy w jej intencji, zmarłych z naszych rodzin, polecanych w wypominkach i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.