III niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 23 stycznia 2021 21:29

III niedziela zwykła (24.01.2021 r.)

1. Jutro rozpocznie się kolęda polegająca na wizycie rodzin w kościele, gdyż w tym roku nie będziemy odwiedzać parafian w domach. Zapraszamy serdecznie na Mszę św. o godz. 18.30 w intencji rodzin z poszczególnych miejscowości. Po Mszy św. każda rodzina otrzyma błogosławieństwo Najświętszym Sakramentem tzw. „lurdzkie” oraz pamiątkowe obrazki. Do błogosławieństwa będzie podchodziła cała rodzina. Można też będzie złożyć ofiarę na tacę z racji kolędy na potrzeby parafii. Przynieśmy także w buteleczkach wodę, która zostanie poświęcona, aby gospodarz rodziny poświęcił swój dom. Modlitwa błogosławieństwa domu umieszczona jest w biuletynie. Zapraszamy wszystkie rodziny według grafiku:

25.01.2021 (poniedziałek)

Piotrowice

26.01.2021 (wtorek)

Warszówka

27.01.2021 (środa) - kaplica

Sobiekursk

28.01.2021 (czwartek)

Radwanków

29.01.2021 (piątek) - kaplica

Łukówiec i Górki Całowańskie

2. Dziś możemy złożyć ofiary do puszek dla poszkodowanych na skutek trzęsienia ziemi mieszkańców Chorwacji.

3. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30 katecheza chrzcielna, na którą zapraszamy wszystkich rodziców, którzy chcą ochrzcić dziecko oraz wszystkich, którzy będą chrzestnymi.

4. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz obrzęd błogosławieństwa rodziny i domu. W zakrystii możemy nabyć Promyczek Dobra.