III niedziela adwentu PDF Drukuj
sobota, 12 grudnia 2020 20:56

III niedziela adwentu - 13.12.2020 r.

1. Zapraszamy na roraty w środę, piątek i sobotę o 7.00.

2. Dziś możemy złożyć ofiary do puszek na Caritas naszej diecezji.

3. Zapraszamy w dniach 18-20 grudnia na Parafialne Dni Skupienia. W piątek i sobotę:

7.00 roraty z konferencją i spowiedź

17.00 Spowiedź

18.00 Msza św. z konferencją

19.00 Adoracja Najświętszego Sakramentu i spowiedź

W niedzielę Msze św. z nauką i spowiedź według niedzielnego porządku.

4. Przygotujmy nasze serca do świąt. Nie odkładajmy spowiedzi na ostatnie dni adwentu, ale korzystajmy z tego sakramentu codziennie po ostatniej Mszy św., w czasie Mszy roratnich oraz podczas dni skupienia.

5. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 17.00 spotkanie z Radą Parafialną w kościele.

6. Zachęcamy do włączenia się w akcję „Świąteczna POMOC Parafii Warszawice”. Akcję można wesprzeć wpłacając dowolną ofiarę na konto Parafialnego Zespołu Caritas albo składając ofiarę do puszek Caritasu.

7. Przy wyjściu z kościoła możemy nabyć opłatki. Zabierzmy je także dla tych, którzy nie mogą przybyć do kościoła.

8. W zakrystii można nabyć świece Bożonarodzeniowe Caritas w cenie 7 zł lub13 zł.

9. Bóg zapłać za ofiary na kościół bezimienna 100 zł, 100 zł, 100 zł i 100 zł od p. Adama Walkiewicza z Dziecinowa.

10. Zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i artykuł o spowiedzi. W zakrystii możemy nabyć Promyczek Dobra.

11. W tym tygodniu odeszli do wieczności +Józef Siwak z Warszawic, Genowefa Łysiak z Radwankowa, Monika Rudzka Piątek z Sobienek, której pogrzeb będzie w poniedziałek o 11.00, Krzysztof Tryc z Dziecinowa, którego pogrzeb będzie w poniedziałek o 13.00 i Andrzej Kozłowski z Dziecinowa, którego pogrzeb będzie we wtorek o 13.00. Prośmy w ich intencji, zmarłych polecanych w wypominkach, parafian i naszych bliskich zmarłych. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.