XXXII niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 07 listopada 2020 21:40

1. Dzisiaj o 11.30 Msza św. na cmentarzu, a po Eucharystii poświęcenie pomników.

2. Dziś dzień solidarności z Kościołem prześladowanym. Zbiórka do puszek na potrzeby prześladowanych wspólnot Kościoła.

3. W środę Święto Odzyskania Niepodległości, Pamiętajmy o wywieszeniu flagi narodowej przy naszych domach. Zapraszamy na Mszę św. w intencji Ojczyzny o 18.00.

4. Zapraszamy na nabożeństwa wypominkowe w piątek o 16.30 do kaplicy i w sobotę o 16.15 do kościoła.

5. Za tydzień Światowy Dzień Ubogich. Taca przeznaczona jest na Caritas Diecezjalną.

6. Za tydzień poświęcenie opłatków, które w tym roku można będzie nabyć przy wyjściu z kościoła.

7. Wychodząc z kościoła możemy nabyć kalendarz seminaryjny składając dobrowolną ofiarę na nasze seminarium.

8. Bóg zapłać za ofiarę na kościół 100 zł i 100 zł.

9. W zakrystii do odebrania „Promyczek dobra”

10. Można już w zakrystii nabywać świece Bożonarodzeniowe Caritas (mała – 7 zł, duża – 13 zł, stożek – 20 zł)

11. Zabierzmy z sobą Echo Katolickie, oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i artykuł św. Jan Paweł II o Ojczyźnie.

12. W tym tygodniu pożegnaliśmy: Elżbietę Teresę Biczyk z Dziecinowa, Reginę Mariannę Jobda z Warszawy i Stanisławę Chodas z Piotrowic. Prośmy w ich intencji, zmarłych z naszych rodzin i polecanych w wypominkach. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.