XXVIII niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 17 października 2020 19:25

XXIX niedziela zwykła (18.10.2020 r.)

1. Zapraszamy na modlitwę różańcową do kościoła w niedziele po Mszy św. o 11.30, a w dni zwykłe po Mszy św. o 17.00 oraz do kaplicy w niedziele o 9.20, a w dni zwykłe o 17.00.

2. Dziś Święto św. Łukasza Ewangelisty, patrona służby zdrowia i naszego p. organisty. Wszystkim pracownikom służby zdrowia i p. Łukaszowi życzymy Bożego błogosławieństwa, opieki świętego patrona oraz wszelkich łask potrzebnych w wypełnianiu swojego powołania.

3. Za tydzień niedziela seminaryjna. Ofiary złożone na tacę są przeznaczone na seminarium duchowne.

4. Możemy zabrać z sobą kartki wypominkowe. Prosimy o czytelne wypełnienie, podanie adresu i miejsca czytania wypominek (w kościele lub w kaplicy). Wypełnione kartki wypominkowe prosimy przynieść do zakrystii lub kancelarii.

5. Bóg zapłać za ofiarę na kościół 500 zł.

6. Bóg zapłać za owoce i warzywa dla naszego seminarium. Dziękujemy p. Andrzejowi Cherubinowi za transport tych darów.

7. W sobotę o 11.00 zapraszamy ministrantów i wszystkich, którzy pragną wstąpić w poczet ministrantów na zbiórkę.

8. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz rozważania o św. Łukaszu. W zakrystii do odebrania Promyczek Dobra.