XXVII niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 03 października 2020 21:00

XXVII niedziela zwykła (4.10.2020 r.)

1. Zapraszamy na nabożeństwa różańcowe, które odprawiane są w dni zwykłe po Mszy św. o 17.00, a w niedziele po sumie, w kaplicy o 17.00 w dni zwykłe, w niedziele o 9.20.

2. Od dzisiejszej niedzieli będzie odprawiana dodatkowo Msza św. o 15.30 w Sobiekursku.

3. Dziś po Mszy św. o 11.30 adoracja Najświętszego Sakramentu i procesja eucharystyczna wokół kościoła.

4. W przyszłą niedzielę Dzień Papieski. Do puszek możemy złożyć ofiary na Dzieło Nowego Tysiąclecia.

5. Za tydzień o 11.30 poświęcenie różańców oraz spotkanie dzieci komunijnych i ich rodziców.

6. Pielgrzymka do Niepokalanowa została odwołana.

7. Przypominamy o obowiązku zakrywania ust i nosa.

8. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, artykuł o różańcu.

9. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Arkadiusz Ładnowski., kawaler z naszej parafii i Justyna Wieszczak, panna z par. św. Anny w Serocku. Zapowiedź III.

- Sylwester Piotr Starosz, kawaler i Monika Kociszewska, panna, oboje z naszej parafii. Zapowiedź II.

10. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Antoniego Nowaka z Sobień Biskupich. Módlmy się w jego intencji, zmarłych z naszych rodzin i parafian: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.