XXIII niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 05 września 2020 20:48

1. Dziś o 11.30 Msza św. dziękczynna za tegoroczne plony. W tym roku ze względu na pandemię nie będzie festynu dożynkowego. Z racji I niedzieli miesiąca po Mszy św. o 11.30 adoracja Najświętszego sakramentu i procesja eucharystyczna wokół kościoła.

2. We wtorek Święto Narodzenia NMP. W tym dniu w Woli Gułowskiej diecezjalne dożynki. Zapraszamy na Mszę św. o 18.00. W czasie tej Mszy św. błogosławieństwo ziarna siewnego i nasion.

3. Za tydzień będziemy gościć przedstawicieli Katolickiego Radia Podlasie. Ofiary złożone na tacę przeznaczone będą na radio. Możemy także wesprzeć nasze radio nabywając po Mszach św. książki religijne.

4. Bóg zapłać za ofiarę na kościół od rodziców dzieci pierwszokomunijnych 3000 zł oraz ofiarę bezimienną 300 zł.

5. W przyszłą sobotę o 12.30 przed szkołą podstawową w Sobieniach Jeziorach odbędzie się zbiórka dla dzieci w wieku 6-10 lat, które chciałby dołączyć do harcerstwa i zostać zuchami.

6. W przyszłą niedzielę po mszach świętych możemy złożyć ofiary do puszek na Ziemię Świętą.

7. Zachęcamy do uczestnictw w niedzielnej Mszy św. Za udział w niedzielnej Eucharystii dzieci będą otrzymywały naklejki w zakrystii.

8. W trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie pamiętajmy o obowiązku zakrywania ust i nosa.

9. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, artykuł o Matce Bożej Siewnej. W zakrystii do nabycia wrześniowy numer Promyczka Daobra.

10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Piotr Osęka, kawaler i Wiktoria Matuszewska, panna, oboje z naszej parafii. Zapowiedź II.

- Michał Winiarek i Monika Winiarek z d. Baracz cywilnie związani z naszej parafii. Zapowiedź I.