XXI niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 22 sierpnia 2020 20:03

XXI niedziela zwykła (23.08.2019 r.)

1. Dziś o 14.00 rozpocznie się Turniej Piłki Plażowej o Puchar Proboszcza. W turnieju wystąpi 16 zgłoszonych drużyn. Zapraszamy zawodników i kibiców do udziału w zawodach i kibicowania.

2. Dziś po mszy św. o 11.30 spotkanie KŻR w kościele.

3. W środę Uroczystość M.B. Częstochowskiej. W tym dniu w kaplicy w Sobiekursku o godzinie 19.00 odpust ku czci M.B. Częstochowskiej. Zapraszamy wszystkich serdecznie na tę uroczystość.

4. W poniedziałek, środę i czwartek po ostatniej Mszy św. spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodziców. W czasie poniedziałkowego spotkania zaliczenie formuły spowiedzi.

5. Spowiedź dzieci i ich rodzin przed pierwszą komunią św w sobotę o 10.00 ze szkoły w Sobiekursku a o 10.30 ze szkoły w Warszawicach.

6. W przyszłą niedzielę o 10.00 Uroczystość I Komunii św. W związku z uroczystością ławki będą zarezerwowane dla dzieci przyjmujących sakrament i ich rodziców. Będzie także zmieniony porządek Mszy św. Msze św. za tydzień będą odprawione w kościele o 8.00, 10.00 i 17.00, a w kaplicy o 12.00.

7. 29 sierpnia diecezjalna pielgrzymka KŻR do Leśnej Podlaski. Organizowany jest wyjazd autokarem. Prosimy o zapisywanie się u zelatorów. Wyjazd o 5.30 z Łukówca.

8. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, artykuł o cudach z Jasnej Góry.

9. W trosce o wspólne bezpieczeństwo i zdrowie pamiętajmy o obowiązku zakrywania ust i nosa.

10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Łukasz Kociszewski, kawaler z naszej parafii i Sylwia Strzeżek, panna z parafii MB Bolesnej w Mariańskim Porzeczu, Goźlinie. Zapowiedź III

- Rafał Bednarczyk, kawaler z parafii MB Bolesnej w Mariańskim Porzeczu, Goźlinie i Patrycja Kosiarka, panna z naszej parafii. Zapowiedź III

- Bartosz Trzaskowski i Milena Trzaskowska zd. Wasążnik, związani cywilnie, oboje z naszej parafii. Zapowiedź III

- Rafał Andrzej Mętrak, kawaler z parafii św. Teresy od Dzieciątka Jezus w Świdrze i Paulina Bacińska, panna z naszej parafii. Zapowiedź II