XVI niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 18 lipca 2020 22:13

OGŁOSZENIA

XVI niedziela zwykła (19.07.2020 r.)

1. W sobotę obchodzimy wspomnienie św. Krzysztofa, patrona kierowców. Z tej racji w przyszłą niedzielę po każdej Mszy św. odbędzie się poświęcenie pojazdów mechanicznych i błogosławieństwo kierowców. Z tej racji będziemy mogli wesprzeć działalność misjonarzy składając ofiary do puszek.

2. Sanepid przypomina o obowiązku noszenia maseczki w kościele i kaplicy lub zachowaniu 2 metrów odległości od sąsiadującej osoby. W przypadku niedostosowania się do tego obowiązku mogą być nałożone kary.

3. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Adrian Masny, kawaler z naszej parafii i Katarzyna Magdalena Szewczyk, panna z parafii Sobienie Jeziory. Zapowiedź III

- Andrzej Humeniuk, kawaler z Parafii Najświętszego Serca Jezusowego w Warszawie i Anna Przybysz, panna z naszej parafii. Zapowiedź III

- Piotr Kohut, kawaler z Parafii św. Andrzeja Boboli w Markach i Agnieszka Szymańska, panna z naszej parafii. Zapowiedź I.

4. W tym tygodniu pożegnaliśmy: +Stanisława Ciborek z Łukówca. Módlmy się o wieczny pokój dla niego, naszych parafian i zmarłych z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.