V Niedziela Wielkanocna PDF Drukuj
sobota, 09 maja 2020 19:56

V niedziela wielkanocna (10.05.2020 r.)

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane codziennie po Mszy św. o 18.00, w niedziele i święta po Mszy św. o 11.30. W kaplicy nabożeństwa codziennie o 18.00, a w niedziele o 9.30.

2. Bóg zapłać za ofiarę na kościół 200 zł.

3. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i rozważanie o św. Florianie. W zakrystii do nabycia nowy numer Promyczka dobra.

4. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się Maciej Konrad Kurek, kawaler z Parafii Miłosierdzia Bożego w Otwocku i Sylwia Sadowska, panna z naszej parafii. Zapowiedź II.

5. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Helenę Masną z Sobiekurska i Helenę Strzyżewską z Dziecinowa. Prośmy w ich intencji, za zmarłych z naszych rodzin i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.