IV niedziela wielkanocna PDF Drukuj
sobota, 02 maja 2020 20:20

IV niedziela wielkanocna (03.05.2020 r.)

1. Zapraszamy na nabożeństwa majowe, które są odprawiane codziennie po Mszy św. o 18.00, w niedziele i święta po Mszy św. o 11.30. W kaplicy nabożeństwa codziennie o 18.00, a w niedziele o 9.30.

2. W poniedziałek wspomnienie św. Floriana, patrona strażaków. Pamiętajmy w modlitwach o strażakach szczególnie z naszej parafii. Zapraszamy na Mszę św. w intencji strażaków o 18.00.

3. W piątek Uroczystość św. Stanisława biskupa i męczennika, głównego patrona Polski. Z racji uroczystości można spożywać pokarmy mięsne.

4. Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół 1750 zł.

5. Przypominamy, że w naszym kościele może przebywać do 32 osób, a w kaplicy do 28 osób. Przy wyjściu można złożyć ofiary na kościół. Możemy też w odstępach 2 metrowych uczestniczyć we Mszy św. na placu kościelnym. Zarówno na placu jak i w kościele obowiązuje zakrywanie twarzy.

6. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Konrad Maciej Kurek, kawaler z parafii Miłosierdzia Bożego w Otwocku Ługach i Sylwia Sadowska, panna z  naszej parafii. Zapowiedź I

7. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i rozważanie o św. Florianie.