II Niedziela Wielkanocy, czyli Miłosierdzia Bożego PDF Drukuj
sobota, 18 kwietnia 2020 19:51

II niedziela wielkanocna (19.04.2020 r.)

1. Dzisiaj obchodzimy Święto Bożego Miłosierdzia.

2. Bóg zapłać za ofiary złożone na kościół 780 zł i przelane na konto parafialne 300 zł.

3. W związku z nowymi przepisami od jutra w naszym kościele może przebywać do 32 osób, a w kaplicy do 28 osób.

4. 16 kwietnia na biskupa pomocniczego naszej diecezji został mianowany ks. Grzegorz Suchodolski – proboszcz parafii katedralnej. Pamiętajmy w modlitwie o biskupie nominacie

5. Korzystajmy z transmisji Mszy św. codziennie o 18.00 i w niedziele o 11.30 na facebooku profil Parafia Warszawice, a także pamiętajmy o modlitwie w naszych rodzinnych domach.

6. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, list dyrektora Caritas naszej diecezji oraz zarządzenie biskupa dotyczące uroczystości Komunijnej. Biuletyn dostępny będzie w sklepach spożywczych na terenie naszej parafii. Dziękujemy właścicielom sklepów za pomoc w rozprowadzaniu biuletynu i baranków wielkanocnych.

7. W tym tygodniu pożegnaliśmy: +Mariannę Jaworską z Radwankowa Szlacheckiego. Módlmy się w jej intencji, za zmarłych z naszych rodzin i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.