Wielkanoc PDF Drukuj
sobota, 11 kwietnia 2020 15:59

 

OGŁOSZENIA

Wielkanoc (12.04.2020r.)

 

1. Msze św. w Wielkanoc: o godz. 6.00, 10.00 w kaplicy i 11.30, a w drugi dzień świąt Msze św. o 8.00, 10.00 w kaplicy i 11.30.

 

2. W przyszłą niedzielę będziemy obchodzić Święto Bożego Miłosierdzia. Przygotowujemy się do tego święta nowenną do Bożego Miłosierdzia odprawianą codziennie po Mszy św. o 18.00. Msza św. i nowenna będą transmitowane na facebooku profil parafia Warszawice.

 

3. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia świąt paschalnych. Dziękujemy ks. Michałowi, p. kościelnemu i organiście oraz wszystkim zaangażowanym w przygotowanie Triduum Paschalnego. Bóg zapłać Andrzejowi Moszpańskiemu, Krzysztofowi Wysmółkowi, Danielowi Gajownikowi, Witoldowi Jabłońskiemu za przygotowanie grobu Pańskiego

 

4. Bóg zapłać za ofiary, które w tym tygodniu wpłynęły na konto parafialne w kwocie 500 zł, 4x200 zł, 3x 100 zł, 150zł i 50 zł. Dziękujemy za ofiary na kwiaty do grobu Pańskiego 170 zł.

 

5. I Komunia św. dzieci została przez ks. Biskupa zawieszona do czasu, aż minie epidemia i dzieci pójdą do szkoły. Prosimy, aby rodzice z dziećmi modlili się codziennie w domu.

 

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy + Stefana Rosłonka z Łukówca. Prośmy w jego intencji, za zmarłych z naszej parafii i z naszych rodzin. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.

 

7. Wszystkim Parafianom i Gościom składamy wielkanocne życzenia. Życzymy, by Chrystus, Zwycięzca śmierci, piekła i szatana pomagał Wam pokonywać wszelkie zło i trudności. Niech obudził w Was wiarę oraz rozpali w waszych sercach nadzieję i miłość. Oby każdy dzień był pełen optymizmu płynącego od Chrystusa, który ze śmierci przechodzi do życia. Życzymy pełni życia od Zmartwychwstałego Pana, a w realizacji chrześcijańskiego celu życia niech Chrystus wszystkim błogosławi.