Bieg Tropem Wilczym w Dziecinowie PDF Drukuj
poniedziałek, 10 lutego 2020 08:56

Ruszyły zapisy do udziału w Biegu Pamięci Żołnierzy Wyklętych TROPEM WILCZYM 2020

1 marca 2020 (niedziela) OSP Dziecinów zaprasza wszystkich biegaczy (i nie tylko) do Dziecinowa, do udziału
w VIII edycji Biegu Tropem Wilczym – imprezie łączącej upamiętnienie bohaterstwa Żołnierzy Wyklętych z aktywną formą spędzania wolnego czasu.

W biegu będzie mogło wziąć udział tylko 80 osób! Każdy z biegaczy otrzyma bezpłatny(!!!) pakiet startowy (koszulka, medal). Pakiety startowe przeznaczone będą tylko dla osób zarejestrowanych w Biegu. Zapisy na Bieg ruszają 3 lutego i potrwają do chwili zapisania 80 osób. O uczestnictwie w biegu decydować będzie kolejność zgłoszeń.

Szczegółowe informacje na stronie www.dziecinow.pl

 

DO POBRANIA: