V Niedziela zwykła 9.02.2020r PDF Drukuj
sobota, 08 lutego 2020 21:28

V niedziela zwykła (09.02.2020 r.)

1. Dzisiaj po Mszy św. o 11.30 odbędą się katechezy przygotowujące do sakramentu chrztu. Wszyscy, którzy chcą ochrzcić dziecko lub być chrzestnym mają obowiązek uczestnictwa w tych katechezach.

2. We wtorek wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zawierzajmy Bogu za przyczyną Matki Bożej z Lourdes wszystkich chorych, a szczególnie chorych z naszych rodzin i parafian. Zapraszamy na msze św. w intencji chorych z naszej parafii o 18.00

3. W przyszłą niedzielę, po każdej Mszy św. możemy złożyć ofiary do puszek na rzecz 16 miesięcznego chłopca chorego na rdzeniowy zanik mięśni.

4. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30 spotkanie z kółkami różańcowymi. Zapraszamy także członków różańca za dzieci, a także mieszkańców Całowania i Sobień Biskupich, gdzie powstają nowe koła różańcowe.

5. Za tydzień po Mszy św. o 17.00 rozpoczną się katechezy przygotowujące do sakramentu małżeństwa, które będą trwały przez kolejne cztery niedziele. Zapraszamy wszystkich, którzy planują założenie rodziny w tym roku i niedalekiej przyszłości.

6. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na ogrzewanie kościoła i kaplicy.

7. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz intencje papieskie i parafialne na rok 2020.