II niedziela zwykła 19.01.2020 PDF Drukuj
sobota, 18 stycznia 2020 22:50

II niedziela zwykła (19.01.2020 r.)

1. Sołtys wsi Całowanie zaprasza do świetlicy wiejskiej w Całowaniu sią o 14.30 na spotkanie z zaproszonymi gośćmi. Szczególnie zaprasza koło gospodyń wiejskich oraz wszystkich chętnych do założenia kółka różańcowego.

2. Dzisiaj po Mszy św. o 17.00 w odbędzie się świąteczne spotkanie grupy pielgrzymkowej 7 c.

3. Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców oraz uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sobiekursku zapraszają dzisiaj o 17.00 do szkoły w Sobiekursku na przedstawienie pt. „Świąteczna opowieść”.

4. Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim rodzinom, które przyjęły nas w czasie wizyty duszpasterskiej. Dziękujemy za wielką życzliwość, gościnność poczęstunki i zorganizowanie transportu po księży. Bóg zapłać za złożone ofiary w czasie kolędy.

5. Bóg zapłać parafianom z Łukówca i Górek Całowańskich za zorganizowanie i prowadzenie spotkania świątecznego dla grup parafialnych. Dziękujemy p. Tomaszowi Rosłonkowi i p. Annie Lewandowskiej za prowadzenie spotkania, Piskorzom, strażakom i kółkom różańcowym z Łukówca oraz wszystkim którzy przyczynili się do zorganizowania spotkania a także uczestnikom za udział w spotkaniu.

6. Została podpisana umowa z p. organistą na czas nieokreślony. W związku z tym wszelkie sprawy związane ze ślubem i pogrzebem załatwiamy wyłącznie w kancelarii parafialnej.

7./w kaplicy/ OSP Łukówiec zaprasza na uroczyste poświęcenie nowego wozu strażackiego w niedzielę 26.01 o 15.00. W programie mnóstwo atrakcji.

7. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo katolickie i parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz katecheza papieska o jedności.

8. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Józefa Burkowskiego z Sobiekurska. Prośmy w jego intencji, zmarłych z naszych rodzin i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.