Chrzest Pański PDF Drukuj
sobota, 11 stycznia 2020 21:43

1. Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców oraz uczniowie Szkoły Podstawowej w Warszawicach zapraszają dziś o 15.00 do szkoły w Warszawicach na spotkanie świąteczne. W programie prezentacja tradycji bożonarodzeniowych, jasełka „Książę pokoju”, sztuka „Gość oczekiwany” i wspólne kolędowanie.

2. W tym tygodniu zakończenie wizyty duszpasterskiej:

13.01.2020

poniedziałek

9.00

Radwanków (od pomnika)

ks. Michał

9.00

Radwanków (odp. Lasockich)

ks. Krzysztof

15.00

Kępa od Radwankowa

Ks. Krzysztof

15.00

Sobiekursk (od p. Wieczorkowskich)

ks. Michał

 

3. W sobotę o 10.00 spotkanie ministrantów.

4. Sołtys wsi Całowanie zaprasza do świetlicy wiejskiej w Całowaniu 19 stycznia o 14.30 na spotkanie z zaproszonymi gośćmi. Szczególnie zaprasza koło gospodyń wiejskich oraz wszystkich chętnych do założenia kółka różańcowego.

5. 19 stycznia po Mszy św. o 17.00 w odbędzie się świąteczne spotkanie grupy pielgrzymkowej 7 c.

6. Dyrekcja, Rada Pedagogiczna i Rada Rodziców oraz uczniowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Sobiekursku zapraszają 19 stycznia o 17.00 do szkoły w Sobiekursku na przedstawienie pt. „Świąteczna opowieść”. Przedstawienie odbędzie się w ramach tradycyjnego koncertu kolęd i pastorałek, który co roku organizowany jest w szkole.

7. Grupa teatralna "Anioły" działająca przy szkole w Warszawicach została potrójnie nagrodzona w XVIII Ogólnopolskim Przeglądzie Zespołów Teatralnych "Wręczyckie Jasełka 2020":

- Grand Prix dla "Gościa oczekiwanego" (najlepsze przedstawienie przeglądu!),

- II miejsce w kat. kl. VII-VIII dla "Księcia Pokoju",

- nagroda indywidualna dla Aleksandry Bąbik za grę aktorską oraz pochwałę przewodniczącej jury za wiarygodność, relacje stworzone przez aktorów i dynamiczny rozwój obserwowany na przestrzeni kilkunastu lat.

8. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo katolickie i parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje oraz artykuł o chrzcie i terminy chrztu w tym roku.