III niedziela adwentu PDF Drukuj
sobota, 14 grudnia 2019 21:41

 

 

1. Parafialny Zespół Caritas zaprasza dziś na Wigilię dla swoich podopiecznych oraz samotnych, starszych i potrzebujących. Wigilia rozpocznie się Mszą Świętą w Kaplicy o godz. 15.30, następnie w świetlicy wiejskiej w Piotrowicach odbędzie się wieczerza..

2. Dziś druhowie z OSP Łukówiec oraz Piskorze będą rozprowadzać po Mszach Świętych o 10.oo i 15.30 Kalendarz na rok 2020.

3. Zapraszamy na roraty w środy i soboty o godzinie 7.00.

4. Szkoła podstawowa w Warszawicach zaprasza na jasełka i wieczór wigilijny 18.12.2019r. o godz. 16.00 - oddziały przedszkolne i 19.12.2019 o godz. 17.00 - szkoła podstawowa,

5. Teatr Ikra zaprasza 22 grudnia o 18.00 do świetlicy wiejskiej w Łukówcu na sztukę „Królowa śniegu”.

6. Za tydzień po Mszy św. o 17.00 spotkanie z Radą Parafialną.

7. Bóg zapłać za ofiary na ogrzewanie kościoła.

8. Prosimy tych, którzy nie skorzystali ze spowiedzi rekolekcyjnej, by nie odkładali tego sakramentu na ostatnią chwilę. Zapraszamy do konfesjonału codziennie przed Mszą św. lub po Eucharystii. W pierwszy dzień świąt spowiedzi nie będzie.

9. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, oraz artykuł o chrześcijańskiej radości.

10. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Edwarda Krzemińskiego z Radwankowa Szlacheckiego i Tomasza Połosaka z Sobień Biskupich. Prośmy o miłosierdzie Boże dla nich, zmarłych parafian i wszystkich zmarłych z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.