XIII niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 29 czerwca 2019 14:49

XIII niedziela zwykła (30.06.2019 r.)

1. W tym tygodniu:

- I piątek miesiąca. O godz. 17.00 wystawienie Najświętszego Sakramentu i spowiedź. O godz. 17.50 nabożeństwo wotywne i Eucharystia w intencji zmarłych polecanych w wypominkach.

- I sobota miesiąca – po Mszy św. o 18.00 nabożeństwo wotywne

- I niedziela miesiąca- po Mszy św. o 11.30 nabożeństwo i procesja eucharystyczna.

2. Składamy serdeczne Bóg zapłać za przygotowanie i udział w odpuście parafialnym. Bóg zapłać służbie liturgicznej, kościelnej scholii oraz chórowi. Dziękujemy za dary na stół odpustowy.

3. Druhowie OSP Dziecinów zapraszają 7 lipca o 12.30 na plac przy remizie strażackiej w Dziecinowie na powiatowe zawody młodzieżowych drużyn pożarniczych.

4. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, rozważania o wakacjach z Bogiem.

5. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Przemysław Okrasa, kawaler z naszej parafii i Marta Branicka, panna ze Starokatolickiego Kościoła Mariawitów w Piasecznie. Zapowiedź III.

-Tomasz Osuchowski, kawaler z naszej parafii i Dominika Justyna Kaczmarek, panna z parafii Wniebowzięcia NMP w Zduńskiej Woli. Zapowiedź III.

6. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Krzysztofa Winiarka z Warszawy. Prośmy w jego intencji oraz wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.