III niedziela Wielkiego Postu (24.03.2019r) PDF Drukuj
sobota, 23 marca 2019 21:11

1. Bóg zapłać ks. Mariuszowi Zaniewiczowi za przeprowadzenie rekolekcji. Życzymy owocnej pracy duszpasterskiej i Bożego błogosławieństwa w posłudze kapłańskiej. Dziękujemy za dary na stół rekolekcyjny i przygotowanie posiłków dla kapłanów.

2. Zapraszamy na drogę krzyżową do kościoła w piątek po Mszy św. o 17.00, i do kaplicy po Mszy św. o 19.00 oraz na gorzkie żale w niedziele do kościoła po Mszy św. o 11.30 i do kaplicy o 9.30.

3. Dzisiaj po Mszy św. o 17.00 w sali parafialnej katechezy przygotowujące do sakramentu małżeństwa.

4. W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Zapraszamy na Eucharystię o 18.00. W czasie tej Mszy św. będziemy mogli przystąpić do duchowej adopcji dziecka poczętego.

5. W sobotę o 10.00 próba scholii dziecięcej.

6. Od 31 marca do 7 kwietnia prowadzona będzie zbiórka żywności i produktów pierwszej potrzeby dla osób potrzebujących z naszej parafii.

7. 2 kwietnia od godziny 8.00 w przychodni w Sobiekursku odbędą się badania USG Doppler, przepływów szyjnych i kończyn dolnych, tarczycy, nerek, płuc, stawów oraz echo serca. Cena jednego badania 55 zł. Bliższe informacje w przychodni.

8. Bóg zapłać za ofiary bezimienne na kwiaty do grobu Pańskiego – 240 zł.

9. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i program rekolekcji

10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Adam Marek Małachowski, kawaler z parafii Wniebowzięcia NMP w Ostrowi Mazowieckiej i Dominika Kubik, panna z naszej parafii. Zapowiedź III.

- Adrian Olzak, kawaler z parafii MB Różańcowej w Warszawie i Aleksandra Galas, panna z naszej parafii. Zapowiedź I.

11. W tym tygodniu odeszli do wieczności: +Barbara Szczepańska z Międzylesia, Jacek Kopania z Łukówca, Kazimiera Zych z Dziecinowa i Tadeusza Jałochę z Warszówki, którego pogrzeb będzie we wtorek o 11.00. Pomódlmy się w ich intencji oraz za wszystkich zmarłych z naszych rodzin i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.