V niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 09 lutego 2019 20:56

V niedziela zwykła (10.02.2019 r.)

1. Dziś po Mszy św. o 11.30 odbędzie się katecheza przygotowująca do sakramentu chrztu św. Kto chce ochrzcić dziecko lub być chrzestnym ma obowiązek uczestnictwa w tych katechezach. Zapraszamy więc rodziców i chrzestnych, którzy planują nie tylko w najbliższej przyszłości chrzest na to spotkanie.

2. Jutro wspomnienie NMP z Lourdes. W tym dniu obchodzimy Światowy Dzień Chorego. Zawierzajmy Bogu za przyczyną Matki Bożej z Lourdes wszystkich chorych, a szczególnie chorych z naszych rodzin i parafian.

3. Jutro o 20.00 w salce przy plebanii spotkanie Parafialnego Zespołu Caritas.

4. Zapraszamy w przyszłą niedzielę 17 lutego po Mszy św. o 11.30 na spotkanie komunijne dla dzieci z klas III i rodziców.

5. W lipcu organizowana jest pielgrzymka do Fatimy, Santiago de Compostela, Lourdes, La Salette, Turynu. Bliższe informacje są na tablicy ogłoszeń.

6. Sołtys Warszawic zaprasza dziś do remizy po odbiór nakazów płatniczych na rok 2019. Nakazy będą wydawane po każdej Mszy św. przez godzinę.

7. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i artykuł „Chorzy skarbem Kościoła”.