IV niedziela zwykła PDF Drukuj
sobota, 02 lutego 2019 22:25

1. Dziś i w przyszłą niedzielę po Mszy św. o 11.30 odbędzie się katecheza przygotowująca do sakramentu chrztu św. Kto chce ochrzcić dziecko lub być chrzestnym ma obowiązek uczestnictwa w tych katechezach. Zapraszamy więc rodziców i chrzestnych, którzy planują nie tylko w najbliższej przyszłości chrzest na to spotkanie.

2. Zapraszamy dzisiaj po Mszy św. o 17.00 na adorację Najświętszego Sakramentu. Tematem adoracji będzie cierpienie i miłosierdzie. Zgromadźmy się jak najliczniej na dzisiejszej modlitwie, aby polecać Jezusowi Chrystusowi wszystkich chorych i cierpiących z naszych rodzin oraz parafian.

3. We wtorek obchodzimy rocznicę święceń biskupich naszego ks. biskupa Kazimierza Gurdy. W modlitwie pamiętajmy o Pasterzu naszej diecezji.

4. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą „Echo Katolickie” oraz parafialny biuletyn „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje i rozważania o św. Agacie.

5. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Władysława Jana Kociszewskiego z Dziecinowa. Prośmy w Jego intencji oraz zmarłych z naszych rodzin i parafian. Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.