III niedziela adwentu 16.12.2018r PDF Drukuj
sobota, 15 grudnia 2018 20:40

1. We wtorek zakończyły się rekolekcje adwentowe. Składamy serdeczne Bóg zapłać kapłanom za posługę, służbie kościelnej i liturgicznej oraz wszystkim którzy pomagali w przygotowaniu rekolekcji. Bóg zapłać za przygotowanie posiłków dla kapłanów i za dary na stół rekolekcyjny. Dziękujemy szkole z Sobiekurska i Warszawic za zorganizowany udział w rekolekcjach..

2. Zapraszamy dziś o 17.00 na Eucharystię i wigilię dla Caritas i wszystkich podopiecznych oraz wolontariuszy.

3. Jutro od 8.00 będziemy odwiedzać chorych i starszych parafian, którzy nie mogą przyjść do kościoła. Prosimy o zgłoszenie ich w zakrystii lub kancelarii.

4. Zapraszamy na roraty w środy i soboty o godzinie 7.00.

5. Nasze szkoły zapraszają na jasełka bożonarodzeniowe: Publiczna Szkoła Podstawowa w Warszawicach serdecznie zaprasza w środę 19.12.2018 r. o godz. 17.00, Zespół szkolno przedszkolny z Sobiekurska serdecznie zaprasza w czwartek 20.12.2018r o godz. 18.30.

6. Za tydzień po Mszy św. o 17.00 spotkanie z Radą Parafialną.

7. Bóg zapłać za ofiary złożone dziś na tacę, przeznaczone na ogrzewanie kościoła.

8. Prosimy tych, którzy nie skorzystali ze spowiedzi rekolekcyjnej, by nie odkładali tego sakramentu na ostatnią chwilę. Zapraszamy do konfesjonału codziennie przed Mszą św. lub po Eucharystii. W pierwszy dzień świąt spowiedzi nie będzie.

9. Wychodząc z kościoła zabierzmy z sobą Echo Katolickie oraz biuletyn parafialny „Głos na pustyni”, gdzie znajdziemy ogłoszenia, intencje, oraz zaproszenia na jasełka do szkół i kilka słów o jasełkach.

10. Do sakramentu małżeństwa przygotowują się:

- Adam Kurek, kawaler z naszej parafii i Karolina Bożena Rostek, panna z Parafii MB Nieustającej Pomocy w Mlądzu. Zapowiedź III.

- Konrad Korkociński, kawaler z Łodzi i Marianna Mucha, panna z naszej parafii. Zapowiedź I.

11. W tym tygodniu pożegnaliśmy +Henryka Daniela z Łukówca. Prośmy o miłosierdzie Boże dla niego, zmarłych parafian i wszystkich zmarłych z naszych rodzin: Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.